mareska.cz
Email: info@mareska.cz logo mareska.cz geodézie Most, geodetické práce Most, geodet, geometrický plán, vytyčení hranice, zaměření stavby, oddělení pozemku. Geodézie Most. Geodetické a kartografické práce, geodeti Most - Ing. Jiří Mareška
geodézie Most, geodetické práce Most, geodet, geometrický plán, vytyčení hranice, zaměření stavby, oddělení pozemku. Geodézie Most. Geodetické a kartografické práce, geodeti Most - Ing. Jiří Mareška

Poskytované služby

Nabídka služeb
Služby poskytované pro naše zákazníky
Inženýrská geodézieMapovávání polohopisu a výškopisu, Geodetická dokumentace realizovaných staveb a inženýrských sítí. Zaměřování výšek. Vytyčování staveb a inženýrských sítí. Speciální práce - zaměřování jeřábových drah, měření posunů a přetvoření staveb a jejich konstrukcí, zaměření a výpočet kubatur apod.
Geometrické plányPro grafické vyjádření rozsahu práva (břemene). Pro doplnění katastru o pozemek vedený ve zjednodušené evidenci. Pro rozdělení pozemku. Pro změnu hranic katastrálního území. Pro změnu hranic pozemku. Pro vyznačení budovy nebo změny jejího vnějšího obvodu. Pro určení hranic pozemků při pozemkových úpravách.
KartografieDigitalizace grafických (papírových map) vektorizací celého nebo částečného obsahu. Zpracování veškerých geodetických prací v digitální podobě - volitelný výstupní formát dat.
Vytyčování hranicPro občany a firmy. Pro potřeby komplexních pozemkových úprav.
Geografické informační systémyZaložení, vedení a aktualizace systému pro města a obce (katastrální mapa, soupis parcel, technická mapa, pasporty komunikací, inženýrských sítí, veřejné zeleně atd.) Certifikát autorizovaného dealera geografického systému MYSIS firmy Gepro Praha.
Ostatní službyVýkon funkce odpovědného geodeta pro investiční výstavbu, úřední ověřování výsledků geodetických prací dle zákona č. 200/1994 Sb. v rozsahu §13 odst. 1 písmeno a,b,c. Poradenství v oblasti katastru nemovitostí. Kopírování A4, A3. Kresby na digitálním plottru (digitální soubory) pro projektanty.
mareska.cz icon
Poskytovatel služeb v oblasti geodetických prací a kartografie.
+420 476 706 630
+420 775 633 320
+420 777 332 134
mareska@volny.cz
Ing. Jiří Mareška
J.Hory 1199,
434 01 Most
Menu
Poslední novinky
Plány a mapy
Unipetrol a.s. Litvínov
Mapy a plány
Obecní úřady v okrese Most
© 2024 mareska.cz Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Created and designed with love and coffee by Mrazici.com